27.1.2017

Momentálně nemáme koťátka na prodej. Tento rok zatím vrh neplnájeme. Pokud v průběhu roku dojde k nějakým změnám, určitě dáme kočičímu světu vědět. 

Kočenky se mají čile k světu. Jsou spokojené, krásné a pořád stejně lumpačí :-)

 

14.11.2015

Už jen jeden kocourek hledá nový milující domov :-) 

 

2.9.2015

Máme dva krásné kluky rarášky divoce zbarvené k zamluvení na mazlíčky.

 

2.9.2015

Jako každý rok, tak i letos jsme se zúčastnili naší výstavy v Ostravě ve dnech 15. a 16.8. Ukázat se byl King a Gina. Oba dny byly velmi úspěšné :-) King po oba dny BIS a nejlepší kastrát kat. III a Gina po oba dny získala titul CAC.

foto Sandra Lamichová - cattery Mutiny,CZ

 

12.1.2015

Po delší době jsme opět vyrazili na výstavu a musím říct, že byla velmi úspěšná. King získal oba dva dny titul (v sobotu tak získal titul Premior) a po oba dva dny byl také vítězem kastrátů ve své kategorii :-) Florentýnka také získala dva tituly a v neděli byla nominovaná do BIS. A naše malá Gina se také velmi líbila - po oba dva dny EX 1.

foto http://www.pet-photography.pl/

foto: Barbara Szymczak, KokeShi Devon Rex

15.7.2014

Nové fotky koťátek zde

3.7.2014

Maminka Flo a budulínci Gigi a Gina / Flo and her baby Gigi and Gina

9.6.2014

Koťátka volná k zamluvení :-) více v sekci KoťátkaKittens free to Reservation :-) More in Kittens

12.5.2014

Miminka nám krásně rostou :-)

16.4.2014

Dnes brzy ráno se Florentýnce narodila koťátka :-) dvě holčičky (sorrel) a jeden kluk (divoce zbarvený).

7.4.2014

Už se nám koťátka pěkně rýsují :-)

 

3.4.2014

Čekáme narození velikonočních koťátek "G". Maminka je Florentýnka Leocat*CZ  a tatínek je divoce zbarvený kocourek Opium Laurie Lee*CZ z chovatelské stanice Alma Parens.

20.12.2013

12.12.2013

Poslední listopadový den a první den prosincový jsme byli s Kingem a Flo na MVK v Olomouci. Výstava se nám povedla. King oba dny získal titul CACS a v sobotu navíc nominaci do BIS. Florentýnka po oba dny získala titul CACS.

 

14.10.2013

Florentýnka se zúčastnila výstavy v Ostravě a úspěšně získala poslední dvě ocenění CAGCIB a získala tak titul Grandinteršapionky :)

Pondělí 9.9.2013

Florentýnka nám během prázdnin dospěla. Získala krásný titul Interchampion a už stihla posbírat 4 ocenení k titulu Grandinterchampion. Na poslední výstavě v Žilině se probojovala do nominace.

King a Kirinka lenoší doma :)

 

 

Pondělí 1.7.2013

O víkendu 29. a 30. 6. se Florentýnka zúčastnila výstavy v Brně za doprovodu mojí maminky. Florentýce otrnulo a tak si holky výstavu moc užili a dovezly domů další perfektní ocenění. V sobotu Flo získala první CACIB, nominaci do BIS. Vyhrála celou kategorii III a získala krásné ocenění BOB 4. V neděli získala svůj druhý titul CACIB a ocenění Best in Variety - BIV :o)  

 

Pondělí 20.5.2013

Máme za sebou velmi úspěšný víkend na výstavě v Praze pořádanou ZO Stars Cats. A opět se mi potvrdilo, že vše co dáte svým kočkám (péči a lásku) se Vám vrátí :o)

Florentýnka po oba dny získala ocenění CAC a stala se tak Chapionkou :o). V sobotu se zase ukázala jako velmi paličatá a bojácná kočenka, ale v neděli už naši malé princezně otrnulo a rozhodla se, že ukáže svou krásu a paní posuzovatelce se krásně předvedla, i když bylo vidět, že se stále trochu bojí.

King získal v sobotu první ocenění CACS, byl nominován do BIS a stal se nejlepším kocourem kat. III. V neděli také získal ocenění CACS, nominaci do BIS, jednohlasně vyhrál koucoury kat. III a také jednohlasně celou kategorii III. A celý víkend dovršil získáním ocenění BOB 1. Jsem na oba velmi hrdá :o) <3

 

Pondělí 28.4.2013

V sobotu jsme úspěšně zvládni výstavu v Ostravě na Černé Louce. King získal poslední ocenění CAGCIB a stal se tak GrandInterChampionem :o) a Florentýnka dostala svůj první CAC i přez velmi dramatické podmínky....něčeho se vylekala a nechtěla se vůbec předvádět. Tak snad to bude příště lepší :)

 

Pátek 16.11.2012

11.11.2012 jsme se s Kingem a Florentýnkou zúčastnili výstavy ve Vídni. Výstava se nám opět povedla :)

King získal svůj další CAGCIB. Florentýnka získala hodnocení EX 1, BIV a byla nominovaná do BIS. Jsem na ty moje chlupáčky moc pyšná. Oba si výstavu velmi užívali a mi taky. 

 

 

Pátek 19.10.2012

O víkendu 13. a 14.10.2012 jsme se s Kiňuoskem a Florentýnkou zúčastnili výstavy v Ostravě. Oba naši miláčci byli velice úspěšní. V sobotu byli oba nominování do BIS, ale bohužel svou nominaci nepromněli ve vítězství. Ovšem neděle nás utvrdila v tom, že vše co do našich miláčku investujeme se vyplácí (hlavně láska a péče). V neděli vyhrál King kategorii koucourů a s velkými ovacemi celou kategorii III. vyhrála naše malá Florentýnka :) a aby toho nembylo málo, stala se ve svých 5 měsícíh BOB 1. Máme obrovskou radost :)

 

 

Neděle 2.9.2012

Stále máme volné dva červenohnědé (sorrel) habešské kocourky, kteří se těší na nové kamarády a nová dobrodružství.

 

Pondělí 20.8.2012

Výstava v Ostravě pro nás byla vemli úspěšná. V sobutu King dostal svůj první CAGCIB a další nominaci do BIS a proměnil nominaci na titul BIS kocour kat. III :o). V neděli taktéž získal titul, navíc BIV a také nominaci do BIS, ve které opět získal titul BIS kocour kat. III. Je to náš velký šikulka a elegán s velkým srdcem.

Koťátkům se také velmi dařilo - oba dny vyhráli jako nejlepší vrh výstavy. A jako jednotlivci byli také velmi úspěšní. Florentýnka získala v sobotu BIV a nominaci do BIS a vyhrála kategorii 3-6 kat. III. V neděli získal nominaci do BIS Francimorek, který si to náležitě užil i když nevyhrál. 

 

Pátek 27.7.2012

Všechny příznivce kočiček zveme na Mezinárodní výstavu koček, která se koná na Výstavišti Černá louka v Ostravě ve dnech 18. a 19. 8. 2012

 

Neděle 24.5.2012

Přidány nové fotky koťátek.

 

Středa 13.6.2012

V sekci Koťátka vloženo nové video našich raubířů (stačí klik na odkaz). 

 

Pondělí 4.6.2012

V sobotu 2.6. jsme byli s Kingem na výstavě v Krakowě. Výstava byla úspěšná - King dostal třetí CACIB a stal se tak Interšampionem :o)

 

Pondělí 28.5.2012

Udělali jsme pár fotek koťátek (zde). Na pořádné focení jsou ještě moc malincí, takže jsou fotky jen pro představu, jak se naši drobečkové mají dobře :o)

 

Úterý 15.5.2012 

Včera se Kirince po náročném a dlouhém porodu narodili 4 krásné koťátka. Všechna s porodní váhou nad 100 g, krásná a zdravá. Více info ZDE

Děkujeme paní dokotorce Magdě Baronové za ochotu a péči, kterou Kirince věnovala - Magdo velké DÍKY!!!

 

Pondělí 23.4.2012

O víkendu jsme se s Kingem zúčastnili výstav v Ostravě a Žilině. Výstavy byly velice úspěšné. Po oba dny jsme získali CACIB, BIV, nominaci do BIS a oba dny byl nejlepším kocourem kat. III :o) Gratulujeme našemu krásnému klukovi k těmto báječným výsledkům. 

 

Pátek 6.4.2012

 

Pondělí 6.2.2012

V sobotu 4.2.2012 jsme se účastnili výstavy na Slovensku ve městě Viničné. King získal poslední CAC a stal se ŠAMPIONEM :o) a Kirinka úspěšně pokračuje druhým CACIBem.

 

Máme nové fotky našich miláčků :o)

 

První víkend v lednu jsme se zůčastili výstavy v Ostravě. Kiera i King měli velký úspěch (více v sekci Výstavy).